Beykoz Kavacık 2. Kalite Profil

beykoz kavacık ikinci kalite profil

Kavacık Beykoz 2. Kalite Profil

Kavacık Beykoz 2. Kalite Profil, satın alabileceğiniz ve aynı zamanda istediğiniz ölçüde plaka, profil ve sac temin edebileceğiniz bir lokasyonda olan Avantaj Çelik sizlere uygun ve temiz profil temini yapmaktadır. İkinci kalite profil sektöründe uzun yıllardan beri çalışan firmamız sizler için en uygun malzemeleri araştırarak temin etmektedir. 

Beykoz Kavacık Bölgesi İkinci Kalite Profil Satan Firmalar

Beykoz bölgesine en yakın ikinci profil satan firmalar arasında en çok çeşit Stoğu bulunduran AVANTAJ ÇELİK en uygun ve kaliteli profil satma hedefiyle tedarik sürecini yürütmektedir. İmalatçı ve müteahhitlerin en çok tercih ettiği kutu profil grubu ve trapez sacları sürekli stoğumuzda bulundurmaktayız. Çelik çatı işlerinde kullanılan taşıyıcı profiller, aşıklar, mahya ve trapez saclar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz Kavacık Çelik Çatı Projeleri

Beykoz bölgesindeki yapıların genelde eski olmasından dolayı çatıların değiştirilmesi gerekmektedir. Çatı malzemeleri konusunda sürekli stoğumuzda tuttuğumuz uygun ve kaliteli ikinci kalite profiller ile siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Beykoz Kavacık 2. Kalite Profil Çelik çatı  taban plakaları, ankaraj cıvataları ve imalatta kullanılan elektrot ve hırdavat ürünleri sürekli stoğumuzda bulunmaktadır.

 

Çelik Çatıda 2. Kalite Profilin Önemi

Yapılacak olan çelik çatılarda genelde standart profiller kullanılmaktadır. Projeli Çelik Çatı işlerinde ise aynı şekilde yol alınmaktadır. Bizler müşterilerimize genelde stok durumlarını paylaşarak projelerin revize edilmesini talep etmekteyiz. Revizyon talebimizin sebebi malzeme satmaktan ziyade proje maliyetinin düşürülmesidir. Belirlenen kesitlerin alternatifleri yapının statik değerlerini düşürmemektedir. Birçok farklı proje teklifi hazırlamış bir tedarikçi firma olarak tecrübelerimizle sizlere destek olmaya çalışmaktayız.

Proje maliyetlerini düşürmenin yatırımcıya bütçe açısından faydası olduğu kadar aynı zamanda sektörel bazda da faydası bulunmaktadır. Yapılan yatırım için alınan malzeme ve işçilik hizmeti ile sektörel bazda hacim artışı sağlanmaktadır.

İkinci Kalite Profilin Önemi

İkinci kalite profil, aslında üretimden kaynaklanan hatalardan dolayı kullanılabilir seviyede ıskartaya ayrılmasıdır. Bu profiller için harcanan zaman ve enerji sıfır profilden farksızdır. Bu sebeplerden ötürü bu malzemenin tekrar eritilerek harcanan enerji ve iş gücünü de kaybetmiş oluruz. Harcanan bu enerji ülkemizin milli sermayesi durumundadır. Tükenen bu kaynakların tekrar üretime kazandırılması da bu açından çok önemlidir.

Detaylı bilgi için ……..

100x100x2-kutu-profiil-ihrac-fazlasi-1
cnc-plazma-kesim-hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by