CNC Plazma Kesim  Avantajı

Firma bünyemizdeki CNC Plazma ile özel plaka kesimleriniz yapılabilmektedir. Avantaj Çelik olarak müşterilerimize hem malzeme satışı hem de ön imalat olanakları sunarak proje maliyetlerini minimize etmeye çalışmaktayız. 

CNC Plazma Kesim Atölyemizde  malzeme dahil ve sadece plazma kesim olarak ta hizmet verilmektedir.  Ayrıca stoklarımızda çeşitli ölçülerde taban plakası ve flanş plakalar sürekli bulunmaktadır.  

İmalat Yaptırma Avantajı

Avantaj Çelik, İstanbul Sultanbeyli’ deki kendi fabrikasında malzeme satışı ile birlikte  ön imalatta yapmaktadır. 

Yaptırmayı düşündüğünüz yapısal çelik projelerinize plazma kesim, ön imalat, kaynak ve boya işlemlerini yaparak araç üstü teslim edebilmekteyiz.

Proje ekibimiz ile birlikte yapılacak yapının projelendirilmesi ve talep edilirse Statik Hesabı da yapılarak sizlere sunulmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

imalat-yaptirma-avantaji
nakliye-hizmeti-vinc-kamyon

Nakliye Avantajı

Sektöre yenilik katabilmek adına siz müşterilerimizin siparişlerini kendi nakliye araçlarımız ile İstanbul ve Gebze çevreleri içerisinde teslimat gerçekleştiriyoruz. Farklı illerdeki teslimatlar için nakliye fiyatı talep ediniz . 

Siparişleriniz Artık Kapınızda

Nakliye hizmeti fiyatlandırmamız konum durumuna göre değişmektedir. Detaylı bilgi için ÜRÜN TESLİMİ sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. 

Boya Yaptırma Avantajı

Avantaj Çelik, kendi satmış olduğu malzemelere talep edilmesi durumunda astar ve sonkat boya uygulaması yapabilmektedir. Talep edilirse müşterilerimiz kendi boyalarını da yollayarak özel boya uygulamaları yaptırabilirler. 

Kumlama yapılması istenilen malzemeler için Otomatik Kumlama hizmeti dışarıda yaptırılmaktadır. Kumlama yapılan malzemelere otomatik tezgahlarda imalata astarı uygulaması yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir. 

boya-yaptirma-avantaji

Neden 2. Kalite

İkinci Kalite Demir grupları ekstra fiyat avantajına sahiptir. Zorlaşan piyasa koşullarında maliyetleri minimize etmek için malzeme alımlarında çok mesai harcanmaktadır. Özellikle kutu profil ve boru gruplarında satışlar kg ile yapıldığından metre ile satılan ürünlere göre ekstra fiyat avantajı sağlar.

Piyasada birinci kalite olarak satılan profiller, satın almış olduğunuz kalınlığa göre üretilen ürün arasında farklılık göstermektedir. 2 mm olarak aldığınız bir ürün 1.7 mm civarında gelebilir. Buradaki 0,3 mm lik kalınlık farkı birim ağırlık tablosuna göre hesaplanan kg dan %15 daha hafif geldiğini göstermektedir. Eğer yapmış olduğunuz imalat hakedişi kg üstünden ise almış olduğunuz ürün ile teslim etmiş olduğunuz ürün  arasında % 15 işçilik zararı da olacaktır.  Detaylı bilgi için yazılarımız okuyunuz.