Dudullu İkinci Kalite Profil

dudullu ikinci kalite profil boru satışı

İkinci Kalite Profil Boru

Dudullu İkinci Kalite Profil ve boru satışı yapılmaktadır. Ümraniye bölgesine yakın olmamız sebebi ile sevkiyatlarımız aynı gün içerisinde sorunsuz yapılabilmektedir. Dudullu bölgesi bir çok imalatçıların olduğu bölgedir. Bu bölgedeki sanayi siteleri uzun yıllardan beri faaliyet göstermektedir.

İkinci Kalite Profil Boru İle Proje Maliyetleri Azaltma

Dudullu İkinci Kalite Profil boru sektör için önemli bir konumdadır. Proje maliyetlerinizin azaltılması hedefi ile en uygun olan malzemeyi satmaya çalışmaktayız. Değişen piyasa koşullarından dolayı hammadde ciddi anlamda maliyetleri arttırmaktadır.

2. KALİTE STOK Durumu için ……

Proje maliyetlerini azaltmanın en temel noktası malzeme alımlarında avantaj sağlamaktır. Malzeme alımları proje bazlı olduğundan uygun olan malzemeyi kısa sürede temin etmekte sorun yaşanabilir. Bu sebeplerden dolayı üretici firmalara tavsiyemiz sürekli kullanılan malzemeleri mümkün olduğunca stok bulundurmalarıdır.

Dudullu İkinci Kalite Profil Boru örnek verecek olursak malzeme satıcıları sürekli kullanılan malzemeleri stoklarında bulundururlar. Satışlar arza göre şekillenmektedir. Sürekli talep edilen 2. Kalite profil boruları stokta bulundurarak ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap vermek gerekmektedir.

Teklif Almak İçin İrtibata geçiniz….

İkinci Kalite Profil Boru sektörü her geçen gün büyümektedir. Büyümedeki en büyük etken proje maliyetlerinin sürekli artış göstermesidir. Bu maliyetleri azaltmanın yollarını arayan yatırımcı ve imalatçılar uygun malzeme alımına yönelmiştir.

 Malzeme maliyetlerini azaltma noktasında akla ilk gelen ikinci kalite grubudur. Bu tip profil satan tedarikçiler sadece fabrikalardan ikini kalite profil grubu satmamaktadırlar. Bu grupların yanında ihraç fazlası ürünler, ithal malzemeler, proje fazlası malzeme grupları ile çıkma malzemeler bulunmaktadır.

 Merkez depomuzun Dudullu İkinci Kalite Profil boru bölgesine yakın olması sebebi ile hızlı teslimatlar yapılabilmektedir. İhtiyaçlarınızın tarafımıza iletilmesi ile stok durumuna göre teklif formu ile cevap verilmektedir. Teklife onay verilmesi durumunda satın alınacak malzemelerin fotoğrafları müşterimize gönderilerek sevkiyatı yapılmaktadır.

 Dudullu Trapez Sac

 Trapez sac üreticisi olarak müşterilerimizden gelen ihtiyaca göre üretim yapmaktayız. Çatı ve cephe kaplamalarında kullanılan en çok tercih edilen formların kalıpları firmamızda mevcuttur. Standart olmayan ölçüler için üretim süremiz 3 iş günüdür. Standart 3 – 4 – 5 – 6 metre ölçüleri sürekli stoklarımızda mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by