Sultanbeyli İkinci Kalite Profil

sultanbeyli-ikinci-kalite-profil-

Sultanbeyli İkinci Kalite Profil 

 Avantaj Çelik firmamız Sultanbeyli İkinci Kalite Profil Demir çelik satış yerinde perakende satışı yapmaktadır. Satışını yaptığımız demir çelik ürünler genelde fabrikalardan direkt temin edilen ihaleli ürünlerdir. Bu ürünlerin dışında proje fazlası yada proje iptali gibi durumlarda satışa çıkarılan demir çelik ürünleri satın alarak sizlere sunmaktayız.

Sultanbeyli İhraç Fazlası Profil

 Sultanbeyli İkinci Kalite Profil Demir Çelik satış merkezimizde üretici fabrikaların ihracata yönelik ürettikleri standart olmayan ürünlerin temini ve satışını da yapmaktadır. Bu ürünlerin malzeme kalitelerinde herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Sadece malzemelerin üretim boyları standart dışıdır. Örnek verecek olursak genelde ülkemizde profil boyları 6 metredir. İhraç fazlası bir kutu profilin üretim boyu 6096 mm dir. Yani arada 9,5 cm bir üretim uzunluğu bulunmaktadır.

Sultanbeyli Çıkma Profil Demir Çelik

Avantaj Çelik olarak çıkma profil çeşidi olarak çoğunlukla üretim fazlası ve boy kısası malzemeleri stokta tutmaktayız. Şantiyeden söküm işi yapılmış veya yıkım sonrası çıkarılan profil bizde bulunmamaktadır.

Sultanbeyli Kampanyalı Demir Çelik Ürünleri

Sultanbeyli İkinci Kalite Profil Demir Çelik ürünleri bazı dönemlerde nakliye dahil yada uygun fiyatlı olarak satılmaktadır. Bu gibi ürünleri sitemizdeki kampanyalı ürünleri başlığı altında bulabilirsiniz.

sultanbeyli-kampanyali-profil

Neden İhraç Fazlası Profil Demir Çelik?

 Sultanbeyli İhraç Fazlası Profil Demir Çelik satış merkezimizde üretici fabrikaların yurt dışından aldığı siparişlere göre ürettiği profillerin üretim fazlası olanları temin edip satmaktayız.

İhraç fazlası ürünler malzeme kalitesi olarak herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Üretim ölçüleri ülkemizde standart dışı olduğundan uygun fiyatlı satılmaktadır.

İmalatçı firmalar almış olduğu tüm demir çelik ürünleri ön imalata sokmaktadır. Projeli işlerde dahi profiller 6 metre olarak imalata alınmamaktadır. Projelerin %80 -90 nında imalatta kesilerek kullanılmaktadır. Üretim boyu farkından dolayı İhraç fazlası profilleri standart profillere göre daha uygun satmaktayız.

İhraç fazlası profil Örneği

38x38x2,1 mm profilin Ülkemizde muadili 40 x 40 x 2 mm dir. Statik açıdan 2 mm düşük olması bir problem teşkil oluşturmayacak bir ölçü farklılığıdır. Genelde demir doğrama işleri yapan firmalar, asma tavan yapan frmalar ve bölme duvarlarda çoğunlukla bu profilleri tercih etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by