Avantaj Çelik

Kutu Profiller

Kutu Profil Güncel Fiyat Listesi

Kutu Profil Üreticileri

Firmamız tüm üretici firmaların ürün gamında bulunan ölçüdeki kutu profillerin satışını yapmaktadır. Ülkemizde markalaşmış olan iki tane üretici firmaların yanı sıra diğer üreticilerde aynı ölçülerde kutu profil üretmektedir. Bu profillerin güncel olarak fiyatları sistemimizde itinayla işlenmektedir. Kutu profil Fiyat listesinde de göreceğini üzere çok ölçü çeşitliliği bulunmaktadır.

Kutu Profil Güncel Stok Listesi       

Güncel kutu profil stoklarına ulaşmak ve bu stokları sürekli takip edebilmek sektördeki en zor konulardan birisidir. Bundan dolayı birkaç üretici ile aynı anda çalışmaktayız. Üretici firmaların yayınladığı üretim programına göre takip edilen stoğun dışında aynı zamanda ihracata üretilen harici ürünlerin de iç piyasa satışı yapılmaktadır.

Özel Ölçü kutu profil üretimi

Bazen makine projelerinde yada yapısal çeliklerin tasarımında farklı ölçülerde de kutu profil talep edilmektedir. Bu standart dışı kutu profil üretimi düşük adetlere yapılamamaktadır.

Bunun da sebebi aynı üretim hattında günlük hesap edilen standart bir profilin üretim miktarı ile özel ölçüde üretilen profilin miktarı aynı değildir. Bundan dolayı genelde markalaşmış üretici firmalardan ziyade fason profil üreticilerinden destek alınmaktadır. Bu miktar gene de bir tır miktarından az olmamaktadır.

İsteğe göre farklı uzunlukta kutu profil üretimi

Bazı projelerde standart uzunluk dışında profil tasarlanmıştır. Bu profili üretmek için ekstra kesim işçiliği ve ekleme işçiliği yapmaktan ise istenilen proje uzunluğunda profil üretilmektedir. Örnek verecek olursak 6 metre olan bir standart kutu profilin uzunluğunu 4 metre olarak ürettirebilmekteyiz. Hem burada fireden hem de ekstra bir kesim işçiliğinden kurtulmuş olmaktayız.

Karayollarının genelde yaptırmış olduğu kar perdesi projesinin profil uzunluğu dört metredir. Üretici firmadan direkt olarak dört metre ürettirdiğimizde, projeyi yapacak olan firma bizden temin etmiş olduğu profili direkt olarak montaja çekmektedir.

Kutu Profiller özel ölçü ve özel uzunluk için bizimle iletişime geçiniz.

WhatsApp
+90 532 524 00 70